O NAS

Oferujemy kompleksowe prace ziemne z wykorzystaniem ciężkiego sprzętu.

O FIRMIE

Oferujemy kompleksowe prace ziemne, wyburzeniowe oraz transportowe, wynajem maszyn dla firm oraz klientów indywidualnych. Nasze usługi świadczymy na terenie województw kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego jak i całego kraju.

Jesteśmy ambitną firmą, dla której dbałość o jakość wykonywanych prac jak i dotrzymywanie terminów jest priorytetem. Wieloletnie doświadczenie i fachowość gwarantują naszym klientom najwyższą jakość wykonania i umożliwiają osiągnięcie zamierzonych celów w profesjonalny sposób. Prace ziemne realizujemy uwzględniając indywidualne sugestie i oczekiwania klientów.

Posiadamy niezbędny park maszynowy oraz doświadczoną i rzetelną załogą przygotowaną do pracy w trudnych warunkach. Jesteśmy w stanie obsłużyć najbardziej wymagających klientów. Posiadamy uprawnienia i sprzęt do świadczenia usług w zakresie transportu ciężkiego i robót ziemnych. Wykonywane zlecanie realizujemy zawsze w zgodzie z obowiązującymi przepisami i normami prawa budowlanego. Zapewniamy solidne i fachowe usługi oraz oferujemy konkurencyjne ceny. Stawianie na jakość pozwala nam stale powiększać grono zadowolonych klientów.

Naszym nadrzędnym celem jest wysoka jakość usług oraz satysfakcja klienta, dlatego ciągle podnosimy standard naszych usług.

PRACE ZIEMNE, WYNAJEM MASZYN

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, firm oraz do instytucji. Dla każdej z tych grup przygotowaliśmy atrakcyjne propozycje. Oferujemy kompleksowe prace ziemne, wykopy, rozbiórki, wyburzenia, wynajem maszyn, roboty ziemne i prace z zakresu zagospodarowania terenu za pomocą specjalistycznego sprzętu takiego jak: koparki, koparko-ładowarki, ładowarki, spycharki, wywrotki.

Usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, a wszystko zgodnie z europejskimi standardami. Gwarantujemy terminowość prac i dostaw ładunków. Dysponujemy odpowiednimi dokumentami pozwalającymi na przewóz materiałów budowlanych, zgodnie z obowiązującymi normami. Zatrudniamy doświadczonych operatorów i kierowców, którzy zapewniają skuteczną pracę. Nasze pojazdy przechodzą rutynowe przeglądy techniczne, dzięki czemu mają Państwo pewność, że transport przebiegnie bezproblemowo.

  • wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy
  • profesjonalny i najwyższej jakości sprzęt
  • solidność i terminowość wykonywanych prac
  • atrakcyjne i konkurencyjne ceny